Datum/Tijd | |
Datum | 11-05-2023 |
Tijd | 17:00 - 20:00 |
Adres |
Koninginneweg 1 |
1312 AW Almere |
BitterBallenBorrel Almere is een inspirerende zakelijke netwerkactiviteit die wordt georganiseerd voor en door zelfstandig mkb & zzp ondernemers uit Almere e.o.
BitterBallenBorrel Almere is laagdrempelig zakelijk netwerken zonder vaste kosten; de toegang, het programma, de begeleiding, het bijwonen van de lezing en de bitterballen zijn kosteloos.
Iedere BitterBallenBorrel Almere nodigen we een inspirerende (thema) spreker uit voor een masterclass over een maatschappelijk en/of ondernemers thema, wordt er een pitch gegeven door een deelnemer en is er meer dan voldoende tijd om met elkaar in gesprek te gaan.
Programma BitterBallenBorrel Almere
17.00 – 18.00 uur Netwerken
18.00 – 18.30 uur Masterclass Geld als motor voor bedrijfsgroei
18.30 – 19.45 uur Netwerken
19.45 – 20.00 uur Verloting & Pitch CyberAnt
Masterclass Geld als motor voor bedrijfsgroei
Als ondernemer is het belangrijk om de groei van jouw bedrijf te stimuleren. Dit kan door slim te investeren in groei. Door te investeren in jouw bedrijf en risico’s te spreiden, kun je de winst, het succes en de stabiliteit van jouw bedrijf vergroten. Bovendien kan professioneel advies van een deskundige adviseur jou helpen bij het nemen van belangrijke beslissingen. Als je op zoek bent naar manieren om jouw bedrijf te laten groeien, overweeg dan om te investeren in groei en haal het maximale uit jouw bedrijf.
Wil jij jouw onderneming laten groeien en ben je op zoek naar nieuwe kennis, mogelijkheden en een relevant netwerk? Dan is BitterBallenBorrel Almere op 11 mei een absolute must-attend voor jou!
Edwin Schaafsma
Edwin Schaafsma is een ondernemer en investeerder in MKB-bedrijven, die diverse grote bedrijven heeft opgezet en verkocht. Hij groeide op in Friesland en werkte naast school in verschillende MKB-bedrijven, waardoor zijn liefde voor het MKB ontstond.
Na zijn afstuderen werkte hij in het bank- en verzekeringswezen, waar hij snel diverse functies bekleedde. Uiteindelijk werd hij ondernemer en bouwde hij een groot advieskantoor dat snelgroeiende bedrijven hielp met het verkrijgen van financiering. Hij stapte ook in een verzekeringskantoor dat snel groeide en waar hij na een paar jaar weer uitstapte. Verder bouwde hij een factormaatschappij, waarbij onlangs de magische grens van 1 miljard aan financieringen werd gehaald.
Tegenwoordig deelt Edwin zijn kennis over ondernemen, geld verdienen en investeren in zijn coachingsprogramma. Hij helpt ondernemers om te groeien en leert hen hoe ze aan hun bedrijf kunnen werken. Daarnaast coacht hij mensen om investeerder te worden, zodat ze financieel vrij kunnen worden.
Pitch CyberAnt
Reserveren
Netwerken is de kunst van het aangaan en onderhouden van (nieuwe) contacten die nuttig en bevorderend kunnen zijn voor jouw onderneming. Reserveer via onderstaande link, je ontvangt een bevestiging van jouw reservering in de mail.
88 Deelnemers
- Ellen de Boer
- Dhiraj Kalapnat
- Ada Kaspersma
- Mark Gaertner
- Nora Middelhoven
- Karin Arents
- Nicolien Bröring
- Sipke Span
- Mariam Talhaoui
- Jolijn Knikman
- Irma Pas
- Evert Doornhof
- Carl Naumann
- Linda Wildbret
- Cengiz Elmas
- Maya Nirsoe
- Chris Bennemeer
- Shirley Brink-Bloemen
- Rick Kwinkelenberg
- Nancy Elzinga-Schaar
- Monique Koosman
- suzanne Rouhard
- Rients Hofstra
- Douwe Wester
- Jan Egbertsen
- Leen Hogenes
- Therese Dijkstra
- Caroline Prommenschenckel MCC RA AA
- Arnaud Appeldoorn
- Jaap Fahner
- Jonathan Voorhaar
- Marianne Kelder
- Edwin Schaafsma
- Annemarie Rijkse
- Stanley Mossel
- Alfred Damhof
- Jimmy van der Vliet
- Katinka Lodewijk
- Cor Heide
- Paul Brouns
- Mark Venema
- Priscilla Vercijs
- Brigitte Dusseldorp
- Marcia Richardson
- Angelika Krijgsman
- Jerney Heilig Heilig
- Marieken van der Leest
- Marco Efftink
- Ton Overdevest
- Carolien Kuyper
- Madeleen van den Brink
- Bas ten Brinke
- Sandra de Vries
- Mona Alikhah
- Jeroen Gerbrands
- Mariëlle Aardoom
- Jan Visser
- Sabina Groote Wolthaar
- Youri Swart
- Lisanne Labrujere
- Theo Labrujere
- Eddie Tjon Fo
- Kim de Nooij
- Dennis Orsel
- Katinka Dijker
- Debora van der Klei van den Berg
- John de Kroon
- Leonard van Loon
- Frank Soonius
- Rosalien van Koningsveld
- Susan Koster
- Erik Stegink
- Bob Hercules
- Wendy van Amsterdam
- Jeroen Sins
- Quincy Spier
- Danielle Zaadnoordijk - Jansen
- Gerben-Ringnalda
- Mitch de Ruijter
- NPI-DPI Barreveld
- Els Cappel
- Guillermo Fenno
- Henriette Ankone
- Wouter Ooms
Reserveringen
Er kunnen geen reserveringen meer worden geplaatst voor dit evenement.